Articles

No.1: Přátelé

9. června 2013 v 12:59 | Miss Nothing
Tak jo, startujem.. Jo a velice omlouvám, že jsem tu tenhle týden vůbec nebyla, ale jak je konec školního roku a samé testy, tak jsem nestíhala :/

30 věcí, které mám ráda

Přátelé

Asi bych to nebyla já, kdybych si jako první nevybrala tohle téma. Nemůžu si pomoct, ale .. oni pro mě prostě jsou na prvním místě. A víte ještě co? Miluju je.. Všechny do jednoho! :)

Každý máme spousty přátel. Ale ať si každý tvrdí co chce, vždycky jsou někteří, kteří do Vašeho srdce spadli prostě hlouběji. I já to tak mám, i když já mám ráda všechny lidi se kterýma se bavím (jinak bych se s něma asi moc nebavila,že.. :D)
Máme tady u nás ve městě takovou "partu" :) Těžko určit přesný počet, prostě jsme to my, jak se sejdem, je to různý. A čas strávený s nima je to nejúžasnější.
Máme mezi sebou dobré vztahy, rozumíme si. A k zábavě rozhodně nepotřebujeme alkohol, i když s ním to jde taky že :D

Nechci tady vypisovat jména, jen... prostě .. musím se přiznat, že každý den děkuju Bohu za to, že je mám. Že jsou tu pro mě, můžu se jim s čímkoliv svěřit. Respektují mě, neodsoudí, vyslechnou. Jistě, za někým z nich bych možná s problémem nešla, nicméně to je ve mně a ne v nich, ale vím, že bych klidně mohla :)

Když nás někdo vidí jít po náměstí, tak asi pomyslí, že jde parta bláznů. Jo, tak trochu jsme, ale kdo není..? A být normální, není to přece taková zábava :)
Jsme prostě kdo jsme :))

Za přátelé jsem opravdu vděčná, kolikrát si nejsu jistá, jestli si je zasloužím. Upřímně doufám, že to vydrží..neříkám, že navždy, ale myslím, že se budem přátelit ještě hodně dlouho. Přecejen to už nějakých 8 let se všema trvá..
Hlavně by bylo strašně bolestivé tyhle lidi ztratit.
Mám už tolik vzpomínek, zážitků, které nikdy NIKDY nechci zapomenout.
(takovvým tím úžasným snem je, že jednou budem jako v tom seriálu Přátelé ;) )

I'll be there for you, 'cause you there for me too...

Nebýt těch lidí, asi teď taky nejsem taková jaká jsem. Vděčím jim za spoustu věcí. A doufám, že i já jsem jim byla někdy nápomocná.
Máte i vy nějakou takovou partu lidí? Nebo jen "best frienda" ?

Brněnský Majáles 2013

9. května 2013 v 19:32 | Miss Nothing
Ták jo, úspěšně jsem se k tomu dostala už dneska!
Na Majáles jsem původně neměla vůbec v plánu jet. Pak mi ale napsal kámoš, abych jela, protože nám nevyšla jiná akce, tak jsem si řekla proč ne!
A tak jsem kolem dvou vyrazila na Brněnské výstaviště, kde se festival pořádal. Tam jsem se setkala se svými přáteli a společně jsem šli do areálu, který je fakt obrovský (taky se tam vešlo 25000 lidí že.. ). Chvíli jsme jen tak bloumali a zkoumali terén, protože moc kapel a obzvlášť zajímavých zatím nehrálo. Pak jsme se chvíli dívali na Michala Hrůzu a jen tak se pohupovali do rytmu, nebyl to moc náš šálek kávy. A ještě k tomu tam kámoška ztratila falešný roztahovák, tak byla chudák nešťastná :D .

Další kapela náš už zajímala. Byli Mňága a Žďorp - hráli dobře, zpěvák to uměl dobře rozjet, opravdu rozdával energii na všechny strany. Kamarád se pak chtěl podívat aspoŇ na kousek UDG - ale to mě moc nebralo, přišlo mi to špatně nazvučené.

Start

26. dubna 2013 v 19:46 | Miss Nothing
Zdravím!

Ano, je to tu, opět a zase se pouštím do hlubin a spárů blogu, i když to nikdy nedopadlo nějak dlouhodobě nebo úspěšně. Jen mám asi potřebu se zas vykecávat veřejně, i kdyby to nikdo neměl číst. Takže pokud vás mé všeobecné kecy nezajímají, tak v pořádku, zcela to chápu, taky mě občas nebaví poslouchat ty koniny co melu.
Těžko říct, co tu naslibovat. Nevím, jak často články budou nebo nebudou, to záleží na nápadech, náladě a především času, který je drahý a je ho nedostatek. Nicméně, držte palce, ať mi tohle odhodlání zase nějakou dobu vydrží!
Rubriky jsou rozhodně různorodé, tentokrát to chci pojmout celé z mojeho hlediska, ale vaše názory mě samosebou taky zajímají. Pokusím se doplňovat do všech, ale zas nemůžu říct, jestli bude nějaká z mých povídek dobrá natolik, abych ji ukázala světu nebo jestli se na to budu prostě cítit. Berte to všechno s nadsázkou prosím! Jsem taky jen člověk...
U témat týdne ještě uvidím, záleží na tom, jak moc mě zaujme.

Jestli jste se prokousali úvodních textem, jste dobří a asi to znamená, že vás to tu možná i zaujalo! Paráda! :) Já končím se startováním a doufám, že v blízké době něco hodnotného nebo aspoň smysluplného splodím - napíšu.
Welcome, my little friends..
Miss Nothing

 
 

Reklama