Květen 2013

Rest in Peace...

22. května 2013 v 19:05 | Miss Nothing |  Thoughts, feelings
Jo, bohužel to tak bývá, že jakmila se dodrápete nahoru, tak zjistíte, že jste vlastně na dně úplně něčeho jiného. Stává se, stalo se mně právě teď. Tuhle jednu stranu bych chtěla věnovat naší fenečce Ciri, která odešla z tohoto světa.

A že mě to dostalo a pořádně! Byla tak mladá..5 let, ani ne. Něco snědla, pravděpodobně jed na krysy (já ty lidi nesnáším, co nechávají na sídlišti válet!!). Bohužel to nezvládla. Ležela u veterináře na kapačkách 3 dny, ale už jí nebylo pomoci :(

A tak tady dva dny v kuse už řvu.
Jasně, říkejte si, že to bylo jen zvíře, podřadné, "jen" pes.
Jak pro koho. Pro mě to byla osobnost stejně důležitá jako jsou mí přátelé. A stále je. Brala jsem ji jako druhou sestru, jako nejlepší kamarádku. Protože přátelé říkají, že jsou tu pro vás vždycky..Ale víte, že to tak prostě není. Ale ten pes, ten tu pro Vás je vždycky. A miluje Vás, upřímně, takové jací jste. A já miluju ji.
Ikdyž tady možná už není. Sice ne fyzicky, ale navždy bude v našich srdcích a vzpomínkách a ...
... do prdele zas řvu jak děcko!
Tohle si nezasloužila... A já se s ní nestihla ani pořádně rozloučit :'(

Tolik mě to zaskočilo. A pořád tomu nedokážu uvěřit. To přece není možné. Nedovedu si představit, že bych s ní nechodila ven, že prostě nepřijde z venku a nezačne do mě ňufat čumáčkem.. Tolik to bolí..Tolik mě to mrzí. Kdybych mohla něco udělat cokoliv... :(

R.I.P. Ciri (2008-2013)

Vytrženo z deníku...

16. května 2013 v 20:28 | Miss Nothing |  Thoughts, feelings
Jediná výhoda našeho ústavu, co si naivně říká gymnázium, je, že když jsou maturity, tak my máme volno. Čtvrtek, pátek a podnělí. Krásné.. Tak jsme toho využily, ze včerejška na dnešek si s kamarádkami udělaly dámskou jízdu - znáte to, kecání až do rána, kulmování vlasů, filmy, spousta jídla.. ^.^ No, užila jsem si to, už dlouho jsme nic takového neměly.

Už je mi líp, necítím se tak zmatená. Jsou tu prostě věci, které se nezdají a nakonec vás posunou nejvíce.
Jen doufat, že pro změnu nespadnu někam jinam.
Vypovídat se bylo děsně fajn, překonat ten strach, že to bude vědět zase někdo další. Však co na tom záleží. už je to stejně všechno jedno. Nebo ne?

Omluvám se za zmatené kecy, ale mně to děsně pomáhá se vždycky vypsat.
O víkendu pryč, těším se, byť to mohlo být stokrát lepší! Co už, osud má hold jiný smysl pro humor...


Brněnský Majáles 2013

9. května 2013 v 19:32 | Miss Nothing |  Articles
Ták jo, úspěšně jsem se k tomu dostala už dneska!
Na Majáles jsem původně neměla vůbec v plánu jet. Pak mi ale napsal kámoš, abych jela, protože nám nevyšla jiná akce, tak jsem si řekla proč ne!
A tak jsem kolem dvou vyrazila na Brněnské výstaviště, kde se festival pořádal. Tam jsem se setkala se svými přáteli a společně jsem šli do areálu, který je fakt obrovský (taky se tam vešlo 25000 lidí že.. ). Chvíli jsme jen tak bloumali a zkoumali terén, protože moc kapel a obzvlášť zajímavých zatím nehrálo. Pak jsme se chvíli dívali na Michala Hrůzu a jen tak se pohupovali do rytmu, nebyl to moc náš šálek kávy. A ještě k tomu tam kámoška ztratila falešný roztahovák, tak byla chudák nešťastná :D .

Další kapela náš už zajímala. Byli Mňága a Žďorp - hráli dobře, zpěvák to uměl dobře rozjet, opravdu rozdával energii na všechny strany. Kamarád se pak chtěl podívat aspoŇ na kousek UDG - ale to mě moc nebralo, přišlo mi to špatně nazvučené.


Cesta Vlakem

8. května 2013 v 20:53 | Miss Nothing |  Thoughts, feelings
Vylézt tři schody, zapadnout do prvního aspoň trochu prázného kupé. A jen čekat, až se vlak rozjede.
Pozorovat krajinu - lesy, hory, řeky, sem tam běžící zajíc... Je to krásné. Hudba ze sluchátek hrajících do uší, nač vnímat okolní svět.. když se můžu uzamknout v tom svém. Ve svých myšlenkách, vzpomínkách.. Žít aspoň na ty dvě hodiny jen a jen tou cestou.
Alespoň já to mám ráda.
Celkově ježdění vlakem, je to paráda! :)

A miluju Brno! :) Byla jsem tam teď na majálesu, pokusím se zítra nebo co nejdřív o tom napsat článek, protože to nemělo chybu!!! :)