Duben 2013

Bloudím..

29. dubna 2013 v 20:05 | Miss Nothing |  Thoughts, feelings
Bloudím...
Ano, v mém případě to přece jenom asi nebude tak zvláštní. Jenže horší je, když nevíte, kde bloudíte. Ani kde chcete nakonec skončit.
Bojím se jakéhokoliv závěru a tak se radši motám dokola. Bojím se být šťastná, a i kdybych cebevíc chtěla, 100% to prostě nepůjde, ne teď. Bojím se být smutná, protože já prostě nejsem. Bojím se vstát, protože se bojím pádu. Bojím se padnout, protože to přináší bolest. Bojím se bát.
Dneska v noci jsem omdlela. Zase jednou, po dlouhé době. Nechutný pocit!

Chci obejmutí, abych byla v pohodě, ale jak si o něj říct, když vlastě to vypadá, že v pohodě jsem? Zbytečně bych dávala najevo, že ne a to pravda taky není.
Nechci být zmatená. Nechci se bát.
A chci méně učení.

Start

26. dubna 2013 v 19:46 | Miss Nothing |  Articles
Zdravím!

Ano, je to tu, opět a zase se pouštím do hlubin a spárů blogu, i když to nikdy nedopadlo nějak dlouhodobě nebo úspěšně. Jen mám asi potřebu se zas vykecávat veřejně, i kdyby to nikdo neměl číst. Takže pokud vás mé všeobecné kecy nezajímají, tak v pořádku, zcela to chápu, taky mě občas nebaví poslouchat ty koniny co melu.
Těžko říct, co tu naslibovat. Nevím, jak často články budou nebo nebudou, to záleží na nápadech, náladě a především času, který je drahý a je ho nedostatek. Nicméně, držte palce, ať mi tohle odhodlání zase nějakou dobu vydrží!
Rubriky jsou rozhodně různorodé, tentokrát to chci pojmout celé z mojeho hlediska, ale vaše názory mě samosebou taky zajímají. Pokusím se doplňovat do všech, ale zas nemůžu říct, jestli bude nějaká z mých povídek dobrá natolik, abych ji ukázala světu nebo jestli se na to budu prostě cítit. Berte to všechno s nadsázkou prosím! Jsem taky jen člověk...
U témat týdne ještě uvidím, záleží na tom, jak moc mě zaujme.

Jestli jste se prokousali úvodních textem, jste dobří a asi to znamená, že vás to tu možná i zaujalo! Paráda! :) Já končím se startováním a doufám, že v blízké době něco hodnotného nebo aspoň smysluplného splodím - napíšu.
Welcome, my little friends..
Miss Nothing